Навіщо потрібна гідроізоляція резервуарів?

Гідроізоляція резервуарів на сьогоднішній день дуже актуальна, тому що в ємностях зберігаються різні види рідин, сумішей, газів тощо. Щось руйнується під впливом води, щось потребує обережності застосування у хімічній промисловості.
Гідроізоляція герметичних ємностей насамперед має бути довгостроковою, оскільки резервуари схильні до тривалої експлуатації. Тому перед вибором варто звернути увагу на сертифікати продукції, де має бути зазначено та підтверджено тривалість терміну служби. Також важливо буде звернути увагу на використання гідроізоляційного покриття в хімічній промисловості, якщо резервуар призначений для зберігання особливих засобів.

гідроізоляція резервуарів


У випадку з питною водою https://alchimica.com.ua/ гідроізоляція повинна мати відповідати таким властивостивостям як екологічний матеріал, без отруйних та токсичних домішок .
https://alchimica.com.ua/product-category/gidroizolyatsiya-rezervuarov гідроізоляція резервуарів часто проводиться за допомогою герметика або пастоподібних компонентів.
Наприклад, при гідроізоляції пожежних резервуарів варто звернути увагу на те, що за відсутності вживання належних заходів з гідроізоляції вода може витікати і разом з цим просаджувати ґрунт, а той у свою чергу спотворюватиме і деформуватиме ємність.
Залізобетонні корпуси резервуарів не будуть піддаватися корозії і за рахунок чого гідроізоляція підвищить показник зносостійкості.
Бетонні резервуари повинні мати високу герметичність, тому особливу увагу необхідно приділити отворам і місцям стику.
При зберіганні запасів питної води резервуари виготовляють із металу, таким ємностям необхідно ретельно підбирати матеріали гідроізоляції, оскільки потрапляння бактерій всередину може бути небезпечним для людини.
Металеві ємності під захистом не утворюють місця витоку, не піддаються корозії та служать довгі роки.
При виборі гідроізоляції для резервуара варто звертати увагу не тільки на матеріали та призначення, а й варіанти установки, це може бути підземне зберігання, надземне та заземлене.
Для такої ніші, як гідроізоляція резервуарів, експерти рекомендують використовувати матеріали на основі поліуретанової мастики (рідка гума). Завдяки своєму хімічному складу, до якого не входять розчинники та токсини, можна буде підібрати матеріал, що відповідає всім вимогам об'єкту. Мастика з поліуретану має гарний показник адгезії до більшості матеріалів, високі термодинамічні властивості та безшовність.

Наверх