Які крани та змішувачі вибрати у будинок?

Кожен, хто займається ремонтом, з нетерпінням чекає його завершення з декількох причин: бо це дуже складно й нервово, та тому, що після завершення можна буде насолоджуватися новим гарним житлом. Однак ремонт тому й складний, адже уваги приділяти треба будь-якій дрібниці, щоб після не виникало ніяких проблем.
Кран та змішувач — це невід’ємна частина будь-якого житла, адже саме завдяки їм можна комфортно користуватися всіма благами цивілізації. В цілому ж, вони уявляють собою сантехнічний побутовий прилад, котрий дозволяє регулювати потік й температуру води, адже він змішує гарячу й холодну рідину в одному крані.

крани та змішувачі

 

На сьогоднішній день різновидів кранів та змішувачів неймовірно багато, адже з кожним днем з’являється все більша кількість приладів, які постійно удосконалюються. Якщо раніше такі були лише з одним вентилем, то сьогодні є можливість використовувати сенсорні, котрі вмикаються безконтактно.
Також, слід знати, що такі прилади відрізняються одне від одного за місцем розташування. Хоч всі й мають однаковий принцип роботи, та встановлювати кран для кухні у ванну просто не можна. Тому, щоб у подальшому не виникло проблем, спочатку слід дізнатись, як саме обрати оптимальний прилад у будинок.

3 поради щодо вибору крана або змішувача у будинок

  • Обираючи змішувач для умивальника, слід звертати уваги на глибину й ширину самої раковини. В іншому випадку, якщо висота та розмір й форма зливу будуть неправильними, раковина постійно буде забруднюватися краплями води. Також краще обирати прилад, який буде закріплюватися за допомогою гайки, адже цей варіант самий надійний.
  • Кухня — це місце, яке повинно бути не тільки комфортним, а й надійним, самое тому змішувач повинен відповідати всім вимогам. За своїм принципом роботи та характеристиками він майже не відрізняється від першого варіанту. Але, для кухні він повинен бути доволі високим й з поворотною конструкцією та довгим зливом, щоб можна було легко мити будь-який посуд.
  • Змішувач для ванної кімнати відрізняється тим, що має окреме відведення для душової лійки. Такі також бувають як з вентилями, так й з ричагом. І саме другий варіант є найоптимальнішим, адже їм настроювати воду набагато легше й економніше. А якщо набридли такі способи керування, можна обрати змішувач з термостатом чи датчиком.

 

Таким чином Ви зможете купити надійні прилади, котрі будуть служити довго й вірно. А допоможе у цьому магазин сантехніки «Krany-Moyki», який вже багато років залишається надійним постачальником якісної сантехніки. Вас порадують як доступні ціни, так й швидка обробка заказів, та величезний асортимент. В них Ви можете знайти різноманітні змішувачі, душові системи, водонагрівачі, радіатори, насоси, аксесуари та багато іншого, що задовольнить будь-яку потребу.

Наверх