Ємності для водопостачання населених пунктів

Резервуари для зберігання води необхідні у всіх сферах людської діяльності. Зокрема одна з основних - це постачання чистої води у населені пункти малого і великого значення. Раніше для таких цілей застосовувалися бетонні ємності, які швидко ставали непридатними і вимагали особливої уваги при експлуатації. На сьогоднішній день компанія «Акваполімер Інжиніринг» виробляє ємності для водопостачання населених пунктів переважно зі сталі та пластику з високими характеристиками міцності.

 Ємності для водопостачання

Області і особливості застосування

Здебільшого подібні ємності для водопостачання актуальні в тих районах, де трапляються перебої з подачею води населенню. Так, резервуари для води застосовуються:

  • У селах та містах, де подача чистої води здійснюється лише в обмежений період часу;
  • У населених пунктах, де подача чистої води відсутня;
  • У населених пунктах, в яких ємності для подачі води знаходяться в аварійному стані.

Крім того подібного роду ємності нерідко використовуються в селах і містах з «агресивною водою». Мається на увазі те, що вода з доступного джерела може містити домішки заліза, сірководню, що вимагає попереднього очищення. У цьому випадку використання нестійкої до подібних показників ємності призведе до її швидкого виходу з ладу. Однак сталеві та пластикові ємності від компанії «Акваполімер Інжиніринг» мають достатній ступінь стійкості і тривалий експлуатаційний термін.
Виробництво ємностей по вимірах замовника займає в середньому 2-3 дні. Кінцевий термін робіт буде залежати від того, в яких саме умовах буде експлуатуватися резервуар, його обсягу, товщини використаного для виготовлення матеріалу. При виготовленні пластикових ємностей використовується зварювальний метод, що проводиться в два етапи. Сучасна технологія спайки дозволяє створити міцний шов, здатний витримувати великий тиск і зовнішні впливи.

Ємності для водопостачання

Замовити ємності для водопостачання населених пунктів

Оформити замовлення досить просто, для цього необхідно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом. Менеджери, уточнивши особливості заявки, зможуть визначити кінцевий час виконання і остаточну вартість. Готовий виріб проходить перевірку на міцність і стійкість до тиску і тільки після цього доставляється замовнику. Якщо конфігурація ємності нестандартна, то її монтаж проводиться безпосередньо на об'єкті замовника. Резервуари для зберігання води модульні ємності

Наверх