Новини ринку сонячної енергетики та тренди 2018 року

Адже, рік тому передбачалося, що 2017 і 2018 роки стануть роками значного занепаду для сонячної промисловості, оскільки такі гіганти як США і Китай перестали масово субсидувати сонячні проекти і скорегували сонячну політику. Замість цього в 2017 році був рекордний рік для галузі, а 2018 рік може бути ще краще.

Новини ринку сонячної енергетики

Відповідно до статистичних даних за 2017 рік, було встановлено на глобальному рівні приблизно від 92 ГВт до 97 ГВт систем сонячної енергії, в порівнянні з 75 ГВт у 2016 році. У 2018 році планується встановити від 94 ГВт до 111 ГВт так званих сонячних ферм, а в 2019 році - від 107 ГВт до 121 ГВт. Майбутнє сонячної енергії як і раніше виглядає дуже яскравим по всьому світу.

Недавній аукціон в Мексиці призвів до низької ставки в 1,92 цента за кВт / рік електроенергії, найнижчою в Латинській Америці і однією з найнижчих в світі. При менш ніж 2 центах за кВт / рік сонячна енергія стає конкурентом газу, ядерній енергетиці та місцями навіть вітрової.

Оскільки сонячна енергія стає економічно вигіднішим вибором для виробництва енергії, комунальні підприємства, власники будівель і домовласники вважають це кращим варіантом. І такі країни, як Китай, Індія і Мексика, вважають це способом розвитку своєї економіки.

На думку аналітиків, в 2018 році по всьому світові буде встановлено близько 106 ГВт сонячних електростанцій, дещо більше, ніж в минулому.

Новини ринку сонячної енергетики

За даними Energy Trend, в 2017 році в сонячній енергетиці вперше було введено в експлуатацію (за один рік) понад 100 ГВт. У Китаї було встановлено 52,83 ГВт, ніде і ніколи не відзначалося такого масштабного розвитку раніше. США зайняли друге місце з надбавкою в 12 ГВт. На третє місце впевнено вистрибнула Індія, яка змогла похвалитись установками на 9,26 ГВт, і обійшла Японію (6,09 ГВт). Більша частина Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 2017 рік досягла рекордних 72%в сонячній енергетиці.

Крім цього, Європа також не відступає, там очікується пожвавлення розвитку сонячної енергетики. У другій половині 2018 року планується завершення будівництва масштабних електростанцій у таких країнах, як Франція, Нідерланди та Іспанія. Крім того, 30 вересня 2018 року спливає дія так званих «мінімальних імпортних цін» на сонячні батареї - європейських митних обмежень, що зробить Європу більш конкурентним ринком.

Для сонячних компаній, що постачають модулі та інші компоненти, зростання, безумовно, позитивне. Але це коштує дорого: низька економія означає, що ціна сонячних панелей і всіх інших частин ланцюжка створення вартості опинилася під тиском. Лідери, такі як JinkoSolar, Trina Solar, First Solar, SunPower і Canadian Solar, не мають проблем з продажем своїх сонячних батарей. Але у них виникає проблема перетворення цих продажів в стабільну прибутковість.

Новини ринку сонячної енергетики

Великий вибір сонячних батарей, мережевих інверторів, кабелів та супутнього обладнання найдете на сайті для професіоналів альтернативної енергетики - https://prel.prom.ua/

Низькі ставки від розробників будуть чинити тиск на виробників, щоб ті знизили свої ціни.

Протягом багатьох років виробники нарощували потужність сонячних батарей швидше, ніж це міг собі дозволити попит, що стало великим фактором зниження вартості сонячних панелей.

Але сьогодні стало менше виробників сонячних батарей, ніж це було 10 років тому, і велика частина їх балансів вже розтягнута - так що вони навряд чи будуть збільшувати попит. Це може допомогти знизити вартість компонентів.

Отже сонячна енергетика має все більший розвиток, але при цьому виробники сонячних модулів залишаються у зоні ризику. Як складеться динаміка у 2018 році покаже час.

Наверх